Görüş ve Deneyimleri

Eskimeyen Gönüllülerimiz

Amy Johnson - İngiltere

Kampüsün her yerinde çok samimi bir ortam var, bunu her saniye hissediyorum ve bundan gerçekten keyif alıyorum, Assalam herşeyiyle çok güzel!

Nadya Eqab - Bahreyn

Evden uzaktayım ama evimde gibiyim. Daha ayrılmadan Assalam'a geri dönmek için sabırsızlanıyorum.

Shouq Abdulaziz- Umman

Hayatımın geri kalanını Assalam'ın yaptıklarıı yaparak geçirmeyi isterdim. Bu hayallerimdeki hayat aslında.

Gülfem-Turkey

Assalam ruhunu seviyorum. Başlangıçta toplu hayata dair zorlandığım yerler oldu ama daha sonra evdeymişim gibi hissetmeye başladım. Assalam artık benim konfor alanım.

Salim Kayingulo - Liberya

Şeffaflıkla dolu bir STK olması aynı zamanda insanların hayatlarına doğrudan dokunma isteği beni daha çok cezbetti...

Muhammed Tahiri - Makedonya

Assalam’ın büyük, sıcak, güzel atmosferi ve çalışmaları tek kelimeyle muhteşemdi. Farklı bir ortamda kendi işimin doğası hakkında çok şey öğrendim.

Cecil Sagalawa - Tanzanya

Assalam’da inanılmaz şeyler öğreniyor, anlıyor ve her gün yeni bir şey keşfediyorsun. Derin bir öğrenme ve deneyim yolundasın. Sadece kalbini açmalı ve oraya dolan her şeyi sevgiyle karşılamalısın.

Rafal Jaklik - Polonya

Muazzam bir enerji akışı. İnsanlar buna hazır olarak gelmeli! Çocuklardan gönüllülere, topluluk, hayvanlar ve insanlar arasında aşırı bir sevgi akışı var! Açık yürekli ve güzel vizyonu olan insanlar, çocuklar, doğanın bağrında bir okul...

Taha Yusuf - Türkiye

Assalam'ın gönüllüleri ve çalışanları arasında konuştuğumuz her şey, farkındalığa yönelik bir başka adımdı. İnsanların Afrika'nın gerçekte ne olduğu ve yardım etmenin gerçekten ne anlama gelmesi gerektiği hakkındaki bu dürüst bakış açısını anlamaya ve yaymaya çalıştığını görmek motive edici.

Magdalena Fik - Polonya

Dünyada fark yaratacak iyi insanlarla tanıştım. Güzel mekan ve güzel insanlar. Topluluğun tamamını ailem gibi hissetmek harikaydı.

Lou Schraeder - Kanada

Assalam ailesine gerçekten bayılıyorum, beni eğlenceli, canlı ve sağlıklı hissettiriyor. İş daha da ilginç, her an her gün yeni deneyler yapan bir sınıftaymışım gibi hissediyorum. Pek çok yeni kültürle tanıştım, hayatıma çok fazla sıcaklık, sevgi ve kahkaha kattım ve her şeyden çok, pandemi sırasında kaybettiğimi fark bile etmediğim topluluk aşkımı geri getirdim. Assalam'da cömertçe paylaşılan çok sayıda tecrübe var ve tek kelimeyle her birisi için minnettarım.

Jonathan Wagner - Almanya

En çok çocuklarla olmaktan çok eğlendim. Hem öğretirken hem de oyun oynarken etkileşime geçmek, yeni insanlarla bağ kurmak ve başkalarının birbirinden kıymetli hikayelerini dinlemek inanılmazdı.

Heinrich Kubi - Avusturya

Burada olduğum için çok mutluyum, umarım ben de bu yere bazı güzel şeyler katabilmişimdir.. Çocuklarımla beraber burada olmak ayrıcalık. Kesinlikle bir gün geri geleceğiz!

Furkan Hasan - Türkiye

Assalam hayallerimin gerçekleştiği yer. Gönüllülük, öğretmenlik ve Afrika hakkında pek çok şeyi sınıfta profesörü dinlerken değil, içinde yaşayarak öğrendim.

Dhanashree - Hindistan

Burada en çok sevdiğim şeyler okyanusla çepeçevrili olmak, fikirlerimi paylaştığımda dinleniliyor ve yerel toplumu anlayabiliyor olmak.

Nero - Kamboçya

Assalam ailesindeki açık fikirli ve sevecen insanları unutamayacağım. Gönüllü olarak her saniyemi gelecek kurguma entegre ediyorum.

Assalam Community Foundation

Kendi kendine yetebilen bir Afrika yararına çalışan kâr amacı gütmeyen, yeni nesil bir sosyal girişimiz.

ZANZIBAR
Kizimkazi Mkunguni Village, P.O. 312 Zanzibar, Tanzania

ZNZ +255 776 506 912
TR +90 505 658 8895
Whatsapp

info@vassalam.org

© Copyright 2019 - Assalam Community Foundation | All Rights Reserved

Assalam Community Foundation

We are a young not-for-profit organization that
works on behalf of a self-sufficient Africa.

ZANZIBAR
Kizimkazi Mkunguni Village, P.O. 312 Zanzibar, Tanzania

ZNZ +255 62 922 3269
TR +90 555 629 7844

info@vassalam.org

© Copyright 2019 - Assalam Community Foundation | All Rights Reserved
Weblemek Digital Solutions